Pomagam osobom z doświadczeniem osiągnąć spełnienie zawodowe - przez coaching, mentoring, doradztwo


Nazywam się Sylwia Zawada, mam 37 lat, jestem certyfikowanym coachem ICF ACC i mieszkam w Warszawie. Pomagam osobom z doświadczeniem osiągnąć spełnienie zawodowe. Pracuję autorską metodą, którą doceniają osoby z Polski, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Stanów Zjednoczonych - frustracja zawodowa zatacza coraz szersze kręgi.

Prowadząc coaching coraz częściej słyszę słowa:

Mam kredyt i wysokie koszty życia. Dzięki pracy mogę sobie na to wszystko pozwolić. Ale codziennie czuję, że się sprzedaję i nie chcę już tak dłużej. Nie wiem, czy to możliwe, żeby praca dawała i pieniądze i spełnienie. Całe życie pracuję w korporacji, nie mam pojęcia, jak zarabiać w inny sposób, jak wyjść z matrixa. Potrzebuję kogoś, kto pomoże mi przygotować bezpieczny grunt do zmiany i wypracować pomysł na siebie w najbliższej przyszłości."

Osiągnęłam/ąłem już tradycyjnie rozumiany sukces - mam dobrze prosperującą firmę, dom, pieniądze. Ale nie chcę się tym dłużej zajmować. Teraz chcę zrobić coś dla siebie, zadbać o swoje spełnienie. Potrzebuję wsparcia kogoś, kto pomoże mi określić mój następny zawodowy cel, taki o którym będę mogła/mógł powiedzieć: What I do is who I am."

“Nic mnie nie czeka w tej pracy, nie mam żadnych perspektyw, najbliższy awans za 3 lata. Mimo tego wciąż tu pracuję, bo jest mi wygodnie. Ludzie są w porządku, przełożony też. Chciałabym/łbym zarabiać więcej, ale to co mam teraz wystarcza na moje potrzeby. Coraz bardziej popadam w jakiś marazm, apatię. Potrzebuję kogoś, kto pomoże mi znaleźć cel, do którego znów się zapalę."

Jeśli podobne myśli przelatują Ci przez głowę, jeśli chcesz osiągnąć spełnienie zawodowe i masz gotowość, żeby się tym zająć - nie czekaj, nigdy nie nadejdzie właściwy moment, TERAZ jest wystarczająco dobre.

Całą energię przeznaczysz na:
  • zdefiniowanie pracy, która da Ci spełnienie
  • przygotowania solidnego planu działania
  • realizacji tego planu krok po kroku, w Twoim własnym tempie
  • radzenie sobie z przeciwnościami, spadkiem motywacji, strachem
  • wspieranie siebie i wzmacnianie siebie podczas osiągania celu

We współpracy ze mną odkryjesz, co to dokładnie jest i osiągniesz to. A ja będę Ci towarzyszyć, wspierać, motywować, dzielić się wiedzą, doświadczeniami i kontaktami. Będę bezlitośnie Ci przypominać, dlaczego to dla Ciebie ważne. Będę stosować zasadę: „zero wymówek”. Będę świętować Twoje sukcesy. Wspierać w momentach zwątpienia. Będę z Tobą na każdym etapie. Droga do spełnienia zawodowego bywa strasznie samotna. Nie musi tak być. Doświadczyłam, że kiedy czegoś mocno pragniesz, działasz i masz wsparcie - osiągasz cele... Chcę dać Ci to samo doświadczenie. Czy jesteś na to gotowy/a?


Dlaczego coaching właśnie ze mną?
Bo opracowałam autorską metodologię: 10 kroków do spełnienia zawodowego. Jeśli chcesz poznać szczegóły - napisz do mnie, wyślę Ci bezpłatnie dostęp do wideo, w którym szczegółowo omawiam wszystkie kroki.

Bo jadłam chleb z niejednego pieca, kilka razy zaczynałam od początku - w Warszawie, Dublinie, Katowicach, znów w Warszawie, na etacie, własnej działalności, na bezrobociu i na wolontariacie w Indiach. Mam na swoim koncie wiele sukcesów. I wiele porażek - zachowuję radość życia przy dużej wytrzymałości na przeciwności losu. Wiem, co w moim życiu jest ważne. Promieniuję tą energią. Zarażam nią. 

Jeśli mnie spytasz, czy warto, odpowiem: Moim zdaniem TAK. Warto ryzykować, żyć odważnie, iść za tym co ważne. Jeśli też masz potrzebę, by to czym się zajmujesz zawodowo odzwierciedlało kim jesteś - zrób pierwszy krok!


Kontakt
Warszawie proponuję spotkania osobiste, poza Warszawą - coaching przez skype. Prowadzę również coaching w języku angielskim. Daj mi znać, jeśli chcesz skorzystać z mojego wsparcia:

Sylwia Zawada
Associated Certified Coach (ACC)
tel. 795 069 695
e-mail: sylwia.zawada at gmail.comGoszczę w mediach 
(kliknij w logo. aby obejrzeć, posłuchać):
 
 

 

  
 

   


Zapraszam na pierwszą bezpłatną sesję coachingową. Porozmawiajmy o tym, co chcesz osiągnąć i jak mogę Cię wesprzeć. Zadzwoń lub napisz: Sylwia Zawada, Associated Certified Coach (ACC), Warszawa, tel. 795 069 695 lub e-mail: sylwia.zawada at gmail.com

1 komentarz:

  1. Sukces - tak wielu osobom się marzy i tak wielu się nie udaje...

    OdpowiedzUsuń