Sylwia Zawada, Coach ICF ACC, Warszawa

Wierzę, że każdy odpowiada za zbudowanie własnego życia - za to, żeby było udane, za własne zadowolenie z tego, jak każdego dnia spędza się czas. Integralność, spójność, życie w zgodzie ze sobą jest osiągalne tu i teraz - w życiu osobistym i zawodowym.

Dlaczego coaching właśnie ze mną?
Jestem coachem z powołania. Moja praca daje mi spełnienie. To sprawia, że ciągle się rozwijam, szukam skuteczniejszych metod pracy. Zanim znalazłam swój coaching kilka razy zaczynałam od początku - w Warszawie, Dublinie, Katowicach, znów w Warszawie, na etacie, własnej działalności, na bezrobociu i na wolontariacie w Indiach. Mam na swoim koncie wiele sukcesów. I wiele porażek - zachowuję radość życia przy dużej wytrzymałości na przeciwności losu. Wiem, co w moim życiu jest ważne. Promieniuję tą energią. Zarażam nią. 

Nauczyłam się, że nie ma sensu złościć się na to, na co nie ma się wpływu - to trzeba zaakceptować i iść dalej. A tam gdzie wpływ jest - określić, co jest ważne i działać, żeby codzienność odzwierciedlała priorytety. 

Kwalifikacje
Jestem Certyfikowanym Coachem - Associate Certified Coach (ICF ACC) oraz Certyfikowanym Coachem CoachWise™. Ukończyłam 2 Programy szkoleniowe: CoachWise Essentials™ oraz CoachWise Equipped™. Oba programy są akredytowane przez ICF. Do tej pory przeprowadziłam ponad 300 godzin coachingu indywidualnego z osobami z Polski, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Stanów Zjednoczonych.

Moje doświadczenia i pasje:
 • ponad 12 lat doświadczenia w biznesie, w branży HR i nowe media
 • doświadczenie jako project manager i prowadząca międzynarodowe konferencję dla HR (http://elearning-day.pl/)
 • budowałam sieć ekspertów międzynarodowych i organizowałam w Polsce warsztaty z ich udziałem, np. Bruno Rouffaer (przywództwo 2020), Christie Ward (wystąpienia publiczne)
 • regularnie pojawiam się w mediach - Dzień Dobry TVN, porady w Radiu Trójka, publikuję w Personel Plus, program o szczęściu w FOKUS TV: http://coach-warszawa.blogspot.com/search/label/w-mediach
 • zainspirowana ideą bycia szczęśliwym i spełnionym w miejscu pracy, fanka Kena Robinsona, Chipa Conley’a, Tony’ego Hsieha, Brene Brown, Rity Pierson, Nicka Vujicic, Bena Zandera
 • pomysłodawczyni i właścicielka portalu społecznościowego www.zwierzolubni.pl (celem portalu jest wzajemna sąsiedzka opieka nad zwierzakami podczas wyjazdów). Piszę bloga o mojej kotce Zuzie zuza-the-russian-blue-cat.blogspot.com
 • staram się prowadzić zdrowy styl życia, prowadzę blog o zdrowiu i eko-sposobach: bez-chemii.blogspot.com

Obecność w mediach
Często jestem zapraszana do telewizji i radia, aby podzielić się wiedzą ekspercką. Przeczytaj, obejrzyj, posłuchaj

KONTAKT
Zapraszam na pierwszą bezpłatną sesję coachingową. Porozmawiajmy o tym, co chcesz osiągnąć i jak mogę Cię wesprzeć:

Sylwia Zawada
Associated Certified Coach (ACC)
tel. 795 069 695
e-mail: sylwia.zawada at gmail.com

Mój profil na:
Facebook: www.facebook.com/WarszawaCoach
LinkedIn: www.linkedin.com/pub/sylwia-zawada/58/550/7b6

W Warszawie proponuję spotkania osobiste, poza Warszawą - coaching przez Skype. Prowadzę również coaching w języku angielskim.

I speak English, feel free to contact me if you are looking for a professional coach.


__________________________________

Zdaniem klientów:

Lidia, Londyn: "Szkoła odpowiedzialności za własne wybory"
W coachingu upatrywałam pomocy w uporaniu się z mocno zakorzenionymi, a szkodliwymi nawykowymi działaniami. Przy solidnym wsparciu Sylwii przeszłam w procesie przez ekscytację, smutek, żal, kryzys, wreszcie zadowolenie, radość i poczucie, że chcę teraz podnosić sobie poprzeczkę sukcesywnie i osiągać coraz więcej. Pojawiła się też reakcja łańcuchowa, wzięłam się za pracę nad sobą: angielski, muzyka, rozwój osobisty, zmiana pracy, i było o niebo lżej, niż się spodziewałam. Coaching to była również dla mnie szkoła brania odpowiedzialności za swoje wybory, dbania o równowagę w życiu, a przede wszystkim realne określenie swoich możliwości, które w praktyce okazały się większe, niż się spodziewałam! To co wyniosłam z coachingu na pewno będzie procentować jeszcze bardzo długo. 

Katarzyna, Warszawa: "Wreszcie wiem, czego chcę od życia"
Na pierwsze spotkanie z Sylwią przyszłam strasznie zagubiona - z poczuciem, że stając przed kolejnymi decyzjami, coraz bardziej nie wiem, czego chcę od życia. A z ostatniego spotkania wyszłam pewna siebie - znając swoje potrzeby i wartości. Dzięki coachingowi bardzo szybko odkryłam swoje talenty i wyjątkowości; wreszcie wiem, czego chcę od życia i w czym chcę się realizować.

Patrycja, Warszawa: "Znalazłam wymarzoną pracę w 2 miesiące"
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Sylwią. Moim podstawowym założeniem udziału w coachingu było uzyskanie pomocy i wsparcia w trudnym, jak mi się wówczas wydawało, procesie szukania nowej pracy po wypowiedzeniu umowy przez ówczesnego pracodawcę. Borykałam się z różnymi lękami, wewnętrznymi blokadami, niepokojami, które skutecznie uniemożliwiały mi rozpoczęcie działania ukierunkowanego na poszukiwania nowego, satysfakcjonującego zajęcia. Jak się okazało, moje lęki były dalece nieuzasadnione i już po pierwszym spotkaniu zniknęły, jak ręką odjął. Praca z przekonaniami pozwoliła mi całkowicie zmienić nastawienie i odnaleźć w sobie wystarczająco dużo energii, aby w ciągu niecałych dwóch miesięcy znaleźć wymarzoną pracę. Ogromne znaczenie miało osobiste zaangażowanie Sylwii oraz jej nieograniczone pokłady pozytywnej energii i optymizmu. Z tak szczerym uśmiechem dawno się nie spotkałam :) Każde spotkanie z Sylwią było bardzo inspirujące i motywujące. Życzę sobie częściej spotykać takich ludzi na swojej drodze. Wszystkim, którzy stoją przed jakimś wyzwaniem w swoim życiu, serdecznie polecam współpracę z Sylwią. Z pewnością praca z Nią pomoże Wam zrealizować Wasze plany (marzenia!) i uzyskać satysfakcjonujące efekty. Praca z Sylwią + jasno określone cele + głęboka wiara w ich spełnienie – oto moja recepta na sukces! :)

Magda, Chicago: Menedżer w międzynarodowej firmie
Na pracę z coachem zdecydowałam się gdyż brakowało mi motywacji i strategii w procesie odchudzania. Dzięki naszym spotkaniom poznałam się bardziej, nauczyłam jak reagować w różnych sytuacjach. Sylwia dała mi "narzędzia" którymi posługuję się, by stawiać czoła codziennym wyzwaniom. Stworzyłyśmy plan dla mnie, oparty na moich potrzebach i dopasowany do mojego stylu życia, tak by walczyć ze starymi nawykami i wprowadzać nowe rozwiązania. Nasze spotkania były zawsze ekscytujące i bardzo pozytywne. Dawały mi ładunek siły, energii i wiedzy który zaowocował pożądanymi efektami! Między sesjami Sylwia wspierała mnie mailowo, co pozwoliło mi skupić się na celu. Teraz sama kontynuuję moją podróż, nieustannie korzystając z nabytej wiedzy, materiałów i mocy która została ze mną po naszej współpracy... Dziękuję Sylwia za wszystko.... najbardziej za wiarę we mnie!"

Krzysztof, Warszawa: Przedsiębiorca
Polecam Panią Sylwię. Jest osobą profesjonalną, sympatyczną i kompetentną. Z dużym szacunkiem, zaangażowaniem i elastycznością podchodzi do swojej pracy. Posiada bogatą wiedzę i doświadczenie. Bardzo cenię to, że zawsze umiała zadawać celne pytania, które wybijały mnie ze standardowego toku myślenia, dawały do myślenia i pomagały spojrzeć na różne kwestie z innych perspektyw.

Ewa Krawczuk: Zarządzanie projektem
Powierzono mi ważny, długoterminowy projekt – byłam pełna wątpliwości. Pani Sylwia pomogła mi dostrzec mój potencjał i możliwości. Po każdym spotkaniu miałam poczucie, że coś nowego odkryłam, nagle widziałam problem z innej perspektywy, a w związku z tym miałam nowe siły i możliwości. Dla mnie bardzo istotne jest poczucie, że to ja w przyjaznej asyście Pani Sylwii dochodzę do konstruktywnych wniosków, czyli tak naprawdę sama odkrywam siebie i swój potencjał. Projekt realizuje się, nabrał realnego kształtu i wiem, że drogowskazy Pani Sylwii, które wcieliłam w życie nadały mu mocy i charakteru. Dziękuję!


Ela, Dublin: "na zakręcie"
Sylwię poznałam kilka lat wcześniej, zanim jeszcze zajęła się coachingiem i już wtedy myślalam o niej jako o bardzo optymistycznej, radosnej i pełnej dobrej energii osobie. Jakiś czas później, kiedy znalazłam się w trudnym momencie życia, Sylwia była już coachem - zdecydowałam się na coaching. Już po pierwszej sesji moja przyszłość wydała mi się bardziej przejrzysta. Bardzo cenię umiejętność słuchania Sylwii i porządkowania moich stłoczonych myśli. Ważne były również “małe zadania domowe”, dzięki którym mogłam zobaczyć zmiany mojej sytuacji niemal z sesji na sesję. Bardzo dziękuję za wiarę i pewność siebie, jaką dał mi coaching z Sylwią i bardzo polecam każdemu, kto potrzebuje poukładać swoje życie.

Agata Szwech, Warszawa - "z chaosu możliwości do określenia celów i ich realizacja”
Sylwia pomogła mi określić moje cele i mocne strony. Dzięki spotkaniom poczułam świeżość w swoim życiu. Sylwia zaraziła mnie pozytywnym myśleniem i pewnego dystansem, który pozwala mi widzieć życie z większą lekkością. Sylwia dała mi też kopa do zmagania się z demonami, które z dnia na dzień okazują się tylko małymi szczekaczami - nie trzeba się ich bać, ewentualnie bawić się z nimi :) Polecam wszystkim osobom, które zatraciły swoją drogę do wymarzonego celu.


Zapraszam na pierwszą bezpłatną sesję coachingową. Porozmawiajmy o tym, co chcesz osiągnąć i jak mogę Cię wesprzeć. Zadzwoń lub napisz: Sylwia Zawada, Associated Certified Coach (ACC), Warszawa, tel. 795 069 695 lub e-mail: sylwia.zawada at gmail.com

2 komentarze:

 1. Sylwia jest niesamowicie ciepłą i inspirującą osobą. Przebywanie z nią napełnia optymizmem, wiarą i pozytywną energią. Skłania do myślenia, zadaje pytania, dzięki temu bariery, które sobie sami narzucamy stają się jasne i wyraźne, a rozwiązania przychodzą same. Gorąco polecam :) !

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Magda, bardzo się cieszę!

  OdpowiedzUsuń